Wiadomości

31-12-2011

Witamy w Serwisie Why Not Cash

Program Partnerski Why Not Cash - innowacyjny program partnerski dla osób pragnących w łatwy i szybki sposób zacząć zarabiać w internecie.

Hotele

Naszym Klientom prezentujemy najlepsze rezultaty naszych porozumień handlowych z Partnerami biznesowymi. W przypadku hoteli w naszej ofercie mamy już ponad 200 tyś. hoteli na całym świecie oraz największą bazę obiektów noclegowych w Polsce dostępną on-line! Elastyczna i ultraszybka wyszukiwarka miejsc noclegowych to gwarancja komfortu i niskiej ceny dla Klienta a dla naszych Partnerów - takich jak Ty - stale rosnących zysków!

 

Od czego naliczana jest prowizja?

Na cenę usługi hotelowej składają się:

  • Podstawa - jest to kwota, jaką jako pośrednik otrzymujemy od dostawcy hoteli. Zawiera ona: cenę usługi noclegowej, podatki i pozostałe opłaty. Z uwagi na fakt, iż kwota ta pochodzi z zewnętrznego systemu nie mamy żadnego wpływu na jej wysokość.  
  • Marża za Pośrednictwo - jest to kwota, jaka jest doliczona do ceny usługi noclegowej za podstawie porozumienia pomiędzy globalnym dostawc usługi noclegowej a sprzedawcą. Wysokość tej kwoty zależy od wartości całkowitej rezerwacji usługi noclegowej.

 

Wysokość Prowizji jest stała i wynosi 40% od Marży za Pośrednictwo zawartej w cenie całkowitej wartości usługi noclegowej.

Why Not TRAVEL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Tyczyn 36-020, Kielnarowa 108A

NIP 8133380514

REGON 18000378

Kontakt:

tel: +48 42 288 11 09
e-mail:
Formularz kontaktowy »

 

Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito

Korzystając z tej strony akceptujesz jej politykę prywatności.