Wiadomości

31-12-2011

Witamy w Serwisie Why Not Cash

Program Partnerski Why Not Cash - innowacyjny program partnerski dla osób pragnących w łatwy i szybki sposób zacząć zarabiać w internecie.

Jak to działa?

Idea działania programu partnerskiego Why Not CASH jest jasna i klarowna. Why Not CASH umożliwia Partnerom zarabianie pieniędzy bez wychodzenia z domu. Wystarczy przystąpić do programu, polecić na swojej stronie link z ofertą Reklamodawcy z branży turystycznej i... po prostu zacząć zarabiać!

 

Uczestnikiem w Programie Partnerskim Why Not CASH może zostać zarówno podmiot prowadzący działalność gospodarczą, jak i osoba prywatna. W każdym przypadku warunkiem uczestnictwa w programie jest zaakceptowanie warunków regulaminu Programu Partnerskiego oraz podpisanie umowy, która przedstawiana jest Uczestnikowi podczas rejestracji w programie.

 

Każdy Partner-Wydawca, który przystąpi do programu partnerskiego Why Not CASH, poprzez zamieszczenie na swojej stronie www linku polecającego usługi portalu Reklamodawcy, poszerza w ten sposób krąg potencjalnych klientów na określone usługi. Docelowo generuje to większy ruch na portalu Reklamodawcy, który prowadzi do uzyskania większych zysków. Za promocję oferty, Partnerowi-Wydawcy naliczana jest prowizja (na określonych przy rejestracji warunkach).

 

Partner (Afiliant) – osoba prywatna / podmiot prowadzący działalność gospodarczą, przystępująca do Programu Partnerskiego Why Not CASH jako Wydawca lub Reklamodawca.

 

Wydawca – osoba prywatna / podmiot prowadzący działalność gospodarczą, posiadająca własną stronę www lub blog, bądź mająca prawa do zarządzania nimi.

 

Reklamodawca – Reklamodawcą w Programie Partnerskim Why Not Cash jest Why Not World, który dostarcza swoje produkty do promocji: bilety na połączenia lotnicze, rezerwację hoteli, wynajem samochodów i ubezpieczenia. W ofercie Why Not World znajduje się również usługa dynamicznego pakietowania, która pozwala zarezerwować wiele usług podczas jednego wyszukiwania.

 

Obsługa klientów, zamówień, zwrotów

Kto wykonuje tą część pracy? My!

W naszym modelu programu partnerskiego nie musisz martwić się niczym, co realizowane jest po spłynięciu zamówienia z Twojego polecenia przez stronę.

 

To my:

 • kontaktujemy się z klientem w razie potrzeby i przejmujemy na siebie kontakt inicjowany przez niego
 • obsługujemy ewentualne zwroty, reklamacje, zmiany zamówień
 • udostępniamy infolinię i call center
 • zajmujemy się fakturowaniem i przesłaniem wszystkich dokumentów (biletu, faktur, itd.) do klienta

 

Narzędzia

Od razu po rejestracji, otrzymasz od nas za darmo skutecznefunkcjonalne narzędzia wspierające Twoje działania w Internecie. Możesz je wykorzystywać według własnych upodobań, pomysłów i potrzeb, promując nasze usługi i produkty w sieci, wśród swoich klientów, znajomych, rodziny. 

Narzędzia dostępne w Programie Partnerskim Why Not Cash:
 

 • Linki partnerskie i generator linków partnerskich do serwisu www.whynotworld.pl
 • Kreacje Bannerowe do umieszczania w seriwsach internetowych

 

Jesteś na najlepszej drodze do rozpoczęcia zarabiania pieniędzy jako nasz Partner jeżeli:

 

 • prowadzisz branżowy serwis informacyjny, społecznościowy, firmowy
 • stronę biura turystycznego, biura podróży
 • bloga tematycznego nawiązującego do turystyki,
 • prywatną stronę, której tematyka obejmuje zagadnienia z turystyki
 • odwiedzający Twoj serwis często podróżują, korzystaj z noclegów i innych usług turystycznych
 • zajmujesz się programami partnerskimi na codzień

 

Jeżeli nie posiadasz własnej strony www również możesz brać udział w Programie Partnerskim Why Not Cash. Wystarczy że będziesz zamieszczać linki partnerskie:
 

 • w opisie komunikatorów internetowych (np. Gadu-Gadu, Skype, Tlen.pl, itd.)
 • w stopce swojego maila
 • w stopce podpisu na formach internetowych
 • na swoim profilu społecznościowym (np. NK.pl, Facebook.com, Goldenline.pl, itd.)
 • w komentarzach do postów

 

Możliwości zarabiania jest naprawdę dużo i przy niewielkim nakładzie czasu można regularnie generować zyski nie ponosząc żadnych kosztów. Liczy się tylko Twój czas i zaangażowanie. Dzięki narzędziom, które udostępniamy w naszym Programie Partnerskim, każdy ma możliwość czerpania korzyści z systemu prowizyjnego. Każdy może zarabiać z nami.

Why Not TRAVEL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Tyczyn 36-020, Kielnarowa 108A

NIP 8133380514

REGON 18000378

Kontakt:

tel: +48 42 288 11 09
e-mail:
Formularz kontaktowy »

 

Realizacja: Ideo
Powered by: CMS Edito

Korzystając z tej strony akceptujesz jej politykę prywatności.